Google+ czytelnicy

niedziela, 2 kwietnia 2017

Wrocław Model Show - pokazy gry Bogowie Wojny - Napoleon i nie tylko

   Dnia 01.04 wraz z siostrą wzięliśmy udział w dorocznej, wrocławskiej imprezie pod nazwą Wrocław Model Show i poprowadziliśmy pokazy BW-N. Była to już 6 edycja tego wydarzenia i 3 kolejna, w której dane mi było uczestniczyć. Z radością  stwierdzam, że z roku na rok przyciąga ona coraz więcej obserwatorów jak i samych uczestników. Atmosfera jak co roku była wspaniała co jest zasługą organizatorów, którzy po raz kolejny postawili sobie poprzeczkę bardzo wysoko.Ale nie mogło być inaczej, bo wydarzenie to jest organizowane przez prawdziwych pasjonatów, dla innych miłośników modelarstwa.
  Jeśli chodzi o prezentację systemu, imprezę uważam za bardzo owocną. Odbyły się 4 nauki grania, które z pewnością dostarczą zastrzyku nowych graczy. Pojawili się również po raz kolejny młodzi generałowie, którzy rok temu mieli swój pierwszy kontakt z BW-N, co świadczy o tym, że zapadliśmy im w pamięć. Z racji ich entuzjazmu względem gry oraz wspaniałego taty ( którego pozdrawiam ), będącego pasjonatem epoki napoleońskiej wierzę, że sami już nie długo będą rządzić na bitewnych polach. Czekam z niecierpliwością.
 Apropos powrotów, to serdecznie dziękuję Danielowi, który po raz pierwszy zagrał dokładnie rok temu, na poprzedniej edycji @WroclawModelShow i od tej pory jest regularnym graczem i świetnym kolegą. Podczas obecnej edycji postanowił wesprzeć nas w pokazach i służyć weterańskimi radami przyszłym, młodym marszałkom.
Skoro już podziękowania, to nie mogę zapomnieć o malej_mi, która była zemną od początku do końca oraz organizatorom za możliwość udziału a także wszystkim uczestnikom pokazów.
  Zapraszam do krótkiej fotorelacji i do zobaczenia za rok!
VIVAT CESARZ !

Pierwsze starcie odbyło się między oddziałami rosyjskimi i polskimi.

Na drugim planie młodzi adepci pod okiem bardziej doświadczonych kadetów.

Mimo, że wiek na to nie wskazywał, poczynania na polu bitwy dawały świadectwo dużego, wargamingowergo doświadczenia

Znaleźli się i tacy, dla których był to pierwszy kontakt z grami bitewnymi. Poczynania armii pruskiej pod wodzą młodego generała bacznie obserwuje doświadczony "dziedzic pruski" ;) 
Kilka zdjęć z wystawy modeli7 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. I nawet coś zjeść można było - zauważyłem jakąś puszkę! :)

   Usuń
 2. Odpowiedzi
  1. Nie flaszkę! - Tobie się tylko z jednym kojarzy.. Puszkę-konserwę.

   Usuń
 3. Widzisz, Nie o flaszkę mi chodziło A o puszkę Ale pepsi przy stole z grą.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nice pictures, and a great looking game in the firt pictures...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Thanks Phil! Nice to see you here. Hope thats not last time

   Usuń